BETA
Nebankovní půjčka podle vašich představ
Požádat o půjčku

Zaměstnanecká půjčka

Občas se stane, že s penězi z výplaty prostě nevyjdete a následuje otázka...

Více informací

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele se poskytuje na cokoliv. Nemusíte sdělovat svůj zám...

Více informací

Konsolidace půjček

Máte nevýhodné krátkodobé půjčky, úvěry nebo kreditní karty a splácí...

Více informací

Online půjčka pro každého, nebankovní online půjčka

Naše nebankovní půjčka je zde pro ty, kteří potřebují rychle a efektivně řešit svoji špatnou finanční situaci.
Nabízíme každému, kdo potřebuje půjčku snadné a rychlé řešení, jak se buď zbavit svých dluhů, koupit si nemovitost, nebo si prostě jen půjčit bezúčelově peníze.

Proč si vybrat právě naši nebankovní půjčku?

Při hledání na trhu s půjčkami klient narazí na mnoho nabídek, ale každá půjčka má své specifika a pokud má klient třeba záznam v registru Solus, tak jednoduše půjčku nedostane. Je to malý problém, ale pro mnoho společností často neřešitelný.

My do registru Solus nenahlížíme. Naše půjčka je nebankovní a je poskytována ze zdrojů soukromých investorů, a proto není potřeba, aby byl záznam v takovém registru brán v úvahu.
Dále má mnoho klientů dost často problém s tím, že mají exekuci a potřebovali by se jí zbavit a konečně normálně žít. To je další fakt, který u mnoha nebankovních společností představuje další obtížně řešitelný problém, protože exekuce je pro ně jistým rizikem a raději takovému klientovi půjčku neposkytnou, a to ani přes to, že by peníze byly použity na vyplacení exekuce a klient by bezproblémově splácel.
U nás je to jinak. Nebankovní půjčka od nás může být použita na cokoli, a to i dokonce na vyplacení exekuce.
Není potřeba se obávat, že vám bude půjčka zamítnuta, pokud máte exekuci.
Víme, že půjčku potřebujete, jako většina klientů, právě na vyplacení exekucí a rádi vám pomůžeme.
Jelikož je naše nebankovní půjčka bezúčelová, můžete peníze použít opravdu na cokoli. Ať už potřebujete koupit automobil, půjčit si na dovolenou, či prostě jen tak potřebujete půjčku, protože se objevily nečekané výdaje. U nás není problém poskytnout bezúčelovou nebankovní půjčku na cokoli. Stačí si o ni jen požádat.

Další z hlavních výhod, proč si vzít právě naši nebankovní půjčku, je, že má nastaveny skutečně nízké splátky.
Mnoho nebankovních společností nabízí nízké splátky, ale pak zjistíte, že to není pravda, naopak jsou ještě větší, než jste si mysleli.

Co řekneme my, to platí

Splátky se nastavují na míru a díky tomu jsou splátky přiměřené každému klientovi a přeplacená částka také není nijak závratná.
Řídíme se heslem - že když budeme mít nízké splátky, v jednom člověku se to nejspíše nevyplatí, ale čím více je klientů více, peníze se vrátí ve větším množství.
Nemusíme každého klienta nutit k co nejvyšší splátce, abychom měli co nejvíce my a klient měl problém se splácením. V našem případě bude mít klient přiměřenou splátku, bude řádně splácet a bude se k nám i rád vracet, protože splátka je opravdu nastavena tak, jak to jemu vyhovuje.

Naší nebankovní půjčka je rychlá

Pokud někdo potřebuje půjčku, je nám jasné, že peníze opravdu potřebuje a nejlépe ihned.
Ihned vám sice půjčku neposkytneme, ale budeme se snažit, aby byla rychle vyřízena.
Celý proces je rychlý, a to především díky online žádosti na webových stránkách.
Jakmile si klient požádá online o půjčku přes naši online žádost, začíná ihned proces vyřizování a schvalování. Staráme se o to, aby klient, pokud je mu půjčka schválena, mohl peníze co nejrychleji čerpat. U nás neplatí, že dlouho čekáte jen na to, zda je vám půjčka vůbec schválena. Čím rychlejší postup, tím spokojenější klient.
Proto si můžete o půjčku požádat přes naši online žádost, která je umístěna na našich stránkách.
Jakmile je půjčka schválena, ihned vyrozumíme klienta o stavu jeho žádosti a může se jednat dále.
Pak už je jen potřeba domluvit se na splácení, na osobní schůzce a poté se klient může těšit na vyplacení peněz.
Vyplacení peněz může proběhnout dokonce i v hotovosti, záleží opět jen na klientovi, jak potřebuje svoji půjčku vyplatit.
Vždy klademe důraz na klienta, proto, pokud hledáte bezproblémovou půjčku, kterou byste nadobro vyřešili své finanční problémy, požádejte si o ni u nás, a to zcela zdarma.
Nevybíráme žádné poplatky předem, nemusíte se tedy obávat žádné podezřelé jistiny, např. kvůli nízkému příjmu, či exekuci.

Nebankovní půjčka bez poplatků - Recenze

Půjčka na podnikání

Když jsem po škole chtěl začít podnikat, nemohl jsem na to sehnat finance. Chtěl jsem si otevřít prodejnu s nábytkem, kde by se nábytek i vyráběl.Bohužel, jelikož jsem měl záznam v r...

Celá recenze

Půjčka na oddlužení

Po rozvodu jsme si s manželkou společně rozdělili i dluhy a myslel jsem si, že je po všem. Bohužel jsem zjistil, že půjčka, kterou jsme oba měli za uhrazenou, bohužel uhrazená nebyla, a ...

Celá recenze

Půjčka na auto

Když jsem si chtěl konečně po letech koupit nový automobil, zjistil jsem, že mi nikde nedají ani leasing, protože můj příjem nebyl tak velký, abych si mohl půjčit. Myslel jsem si opak a ...

Celá recenze
Napište nám
Napište nám
Created by Wallis Media
Reklama
Online půjčka, Nebankovní půjčka, Rychlá půjčka

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckyprovas.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.