BETA
Nebankovní půjčka podle vašich představ
Požádat o půjčku

Zaměstnanecká půjčka

Občas se stane, že s penězi z výplaty prostě nevyjdete a následuje otázka...

Více informací

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele se poskytuje na cokoliv. Nemusíte sdělovat svůj zám...

Více informací

Konsolidace půjček

Máte nevýhodné krátkodobé půjčky, úvěry nebo kreditní karty a splácí...

Více informací

Půjčka na auto - Online půjčka pro každého, nebankovní online půjčka - Reference

"Když jsem si chtěl konečně po letech koupit nový automobil, zjistil jsem, že mi nikde nedají ani leasing, protože můj příjem nebyl tak velký, abych si mohl půjčit.
Myslel jsem si opak a hodně přátel říkalo, že je to nesmysl a rovnou mi řekli, že se mám podívat po nebankovní půjčce. Prý mají lepší podmínky a průchodnost je také větší.
Podíval jsem se po nebankovních půjčkách, které mohou být poskytnuty bezúčelově, nebo na koupi automobilu.
Našel jsem pár půjček, které se mi opravdu zdály férové, a tak jsem si požádal.
Bohužel se mi i seznam takových půjček hodně rychle ztenčil, protože prý jsem nebonitní, tak je potřeba složit nějakou jistinu, která by sloužila k případnému splácení půjčky, kdybych nesplácel. Větší nesmysl jsem snad ani neslyšel. Tak jsem poděkoval za nabídku a hledal dál.
Asi za dva dny jsem narazil i na tuto nebankovní půjčku. Nabízeli půjčku přímo na koupi automobilu, a tak jsem si řekl, že to tady taky zkusím.
Byl jsem překvapený, když mi za hodinu volal obchodní zástupce, že není problém mi půjčku poskytnout a že je jen potřeba se domluvit na schůzku, kde by se podepsala smlouva o půjčce.
Myslel jsem si, že tam opět bude nějaký poplatek předem, ale bylo mi řečeno, že ne.
Domluvili jsme se na schůzku a já jsem si velmi důkladně pročetl smlouvu o půjčce. Obchodní zástupce se mnou navíc prošel každý bod zvlášť a vše mi vysvětlil.
Neviděl jsem tedy žádný důvod, proč smlouvu nepodepsat.
Za 3 dny jsem měl peníze k dispozici na účtu a za další 2 dny jsem jezdil v novém autě a byl jsem rád, že to mám už za sebou.
Férové nebankovní půjčky bez poplatků a na cokoli opravdu existují.
Jednou z nich je i tato půjčka a já jsem rád, že jsem na ni narazil."

Pavel
35 let
Poskytnutá částka: 190000,-
Ostrava

Nebankovní půjčka bez poplatků - Recenze

Půjčka na podnikání

Když jsem po škole chtěl začít podnikat, nemohl jsem na to sehnat finance. Chtěl jsem si otevřít prodejnu s nábytkem, kde by se nábytek i vyráběl.Bohužel, jelikož jsem měl záznam v r...

Celá recenze

Půjčka na oddlužení

Po rozvodu jsme si s manželkou společně rozdělili i dluhy a myslel jsem si, že je po všem. Bohužel jsem zjistil, že půjčka, kterou jsme oba měli za uhrazenou, bohužel uhrazená nebyla, a ...

Celá recenze

Půjčka na auto

Když jsem si chtěl konečně po letech koupit nový automobil, zjistil jsem, že mi nikde nedají ani leasing, protože můj příjem nebyl tak velký, abych si mohl půjčit. Myslel jsem si opak a ...

Celá recenze
Napište nám
Napište nám
Created by Wallis Media
Reklama
Rychlá nebankovní půjčka - Nebankovní půjčka do 24 hodin

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckyprovas.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.