BETA
Nebankovní půjčka podle vašich představ
Požádat o půjčku

Zaměstnanecká půjčka

Občas se stane, že s penězi z výplaty prostě nevyjdete a následuje otázka...

Více informací

Půjčka pro podnikatele

Půjčka pro podnikatele se poskytuje na cokoliv. Nemusíte sdělovat svůj zám...

Více informací

Konsolidace půjček

Máte nevýhodné krátkodobé půjčky, úvěry nebo kreditní karty a splácí...

Více informací

Půjčka na oddlužení - Online půjčka pro každého, nebankovní online půjčka - Reference

"Po rozvodu jsme si s manželkou společně rozdělili i dluhy a myslel jsem si, že je po všem.
Bohužel jsem zjistil, že půjčka, kterou jsme oba měli za uhrazenou, bohužel uhrazená nebyla, a díky tomu na mě skočil exekutor s tím, že vše má být co nerychleji uhrazeno a dal mi lhůtu na splacení.
Měl jsem docela strach, protože bývalá manželka se se mnou už dále nechtěla o ničem bavit, a tak jsem byl na tento problém sám. Nejhorší bylo, že mi mohli prodat nemovitost, aby byla půjčka vyrovnána. To jsem nemohl riskovat, protože bych se ocitl na ulici.
Musel jsem okamžitě jednat.
A tak jsem na internetu hledal nebankovní půjčku na vyplacení exekucí.
Nabídek jsem našel opravdu mnoho, až jsem byl sám překvapen, kolik nebankovních půjček existuje na vyplacení exekucí.
Bohužel když mělo dojít k podpisu, byl skoro vždy vyžadován poplatek předem, což jsem odmítal.
Prý to bylo hlavně kvůli exekuci, protože investor musí mít jistotu, že se bude půjčka řádně splácet. A tak jsem hledal raději jinde. Přišlo mi to jako trapná výmluva jak od klienta získat peníze za nic.
Všiml jsem si i nabídky této půjčky na vyplacení exekucí.
Vše jsem si pročetl a vypadalo to v pořádku.
I reference byly pozitivní, a tak jsem si říkal, že si požádám i tady.
K mému překvapení mi na druhý den volal investor, že by se se mnou chtěl sejít a projednat další postup. Prý má zájem mi poskytnout půjčku, ale musí vidět nemovitost, protože by se s ní ručilo.
S tím jsem problém neměl. Nemovitost byla moje, a proto jsem se domluvil na schůzku.
Investor přijel až ke mně domů, aby se na nemovitost podíval, zjistil si, v jakém je exekuce stadiu a pak mi řekl, že to nebude problém, exekuce bude vyplacena a já už budu jen splácet půjčku.
To bylo opravdu rozumné řešení, a tak jsem na to přistoupil. Smlouva vypadala také zajímavě a když jsem nenašel nic, co by mě od toho odradilo, tak jsem smlouvu podepsal. Za týden jsem měl vyplacenou exekuci a mohl být konečně v klidu.
Navíc po 2 letech řádného splácení jsem si mohl půjčku navýšit o menší částku, kterou jsem potřeboval na menší rekonstrukci.
Takže za mě je tato nebankovní půjčka opravdu férová a rychlá.
Rozhodně bych ji doporučil dále."

Antonín
38 let
Poskytnutá částka: 260000,-
Kolín

Nebankovní půjčka bez poplatků - Recenze

Půjčka na podnikání

Když jsem po škole chtěl začít podnikat, nemohl jsem na to sehnat finance. Chtěl jsem si otevřít prodejnu s nábytkem, kde by se nábytek i vyráběl.Bohužel, jelikož jsem měl záznam v r...

Celá recenze

Půjčka na oddlužení

Po rozvodu jsme si s manželkou společně rozdělili i dluhy a myslel jsem si, že je po všem. Bohužel jsem zjistil, že půjčka, kterou jsme oba měli za uhrazenou, bohužel uhrazená nebyla, a ...

Celá recenze

Půjčka na auto

Když jsem si chtěl konečně po letech koupit nový automobil, zjistil jsem, že mi nikde nedají ani leasing, protože můj příjem nebyl tak velký, abych si mohl půjčit. Myslel jsem si opak a ...

Celá recenze
Napište nám
Napište nám
Created by Wallis Media
Reklama
Úspora peněz v domácnosti

Pojem půjčka uveden na webové stránce http://www.onlinepujckyprovas.cz je totožný s pojmem zápůjčka podle zákona č. 89/2012 Sb., který nabyl účinnosti 1.1.2014

Tato stránka nezobrazuje nabídku reklamou, ani předsmluvní informace dle zákona č. 145/2010 Sb. Jedná se pouze o orientační informace o půjčce, konkrétní parametry půjčky získá klient v případě navázání kontaktu se svým investorem nebo zprostředkovatelem.